نحوه خم کاری پروفیل upvc

قیمت در و پنجره های دوجداره UPVC
قیمت در و پنجره های دوجداره UPVC
آگوست 7, 2017
پنجره های upvc
دانستن تفاوت های پنجره های دوجداره upvc
آگوست 12, 2017

نحوه خم کاری پروفیل upvc

پنجره دوجداره upvc

نحوه خم کاری پروفیل upvc

نحوه خم کاری پروفیل upvc که بستگی به نوع فریم پروفیل مصرفی دارد که در بازسازی پنجره های قدیم و یا هم چنین نوع سازی استفاده می شود. مجموعه upvc پارس با دارا بودن دپارتمانی مجهز و تخصصی و مهندسانی با تجربه و سابقه کار طولانی و مرتبط که در زمینه خم کاری پروفیل  upvc و پنجره دوجداره upvc آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز در سراسر کشور می باشد.

نحوه خم کاری پروفیل upvc

طراحی دقیق که مستلزم اندازه گیری هایی دقیق و بدون خطا می باشد توسط پرسنل آموزش دیده انجام می شود که در نهایت به یک طراحی خوب با محاسبه قیمت مناسب و بهینه بودن محصول و کاهش ضایعات حاصل از تولید پنجره دوجداره می باشد.اجرای خم کاری پروفیل upvc و پنجره دوجداره upvc خاص و مدرن با پروفیل با کیفیت در کمترین زمان ممکن انجام میشود.تولید این محصول برای کم کردن قیمت پنجره دو جداره upvc می باشد.

چند فرم پروفیل برای قسمت های مختلف پنجره به کار می رود که حتما باید پروفیل مخصوص در قسمت مورد نظر قرار بگیرد تا پنجره از استحکام و کیفیت بالا برخوردار شود. پروفیل مخصوص بازسازی به گونه ای طراحی شده اند که مخصوص پنجره های تعویض می باشد.برای اینکه قابلیت هایی را دارا می باشد که برای تعویض پنجره های قدیمی حائز اهمیت می باشندو در نهایت کیفیت و کارایی آن را بالا می برد.

یکی از شایع ترین مشکلات پنجره های دوجداره upvc انحنای پروفیل های آن می باشد که این مشکل وقتی بوجود می آید که از گالوانیزه در داخل پروفیل استفاده نشده باشد. برخی از تولیدکنندگان  پنجره upvc بخاطر پایین آوردن قیمت از گالوانیزه داخل آن استفاده نمی کنند.

یکی دیگر از مواردی که در مقایسه با قیمت محصولات upvc می توان در نظر گرفت یراق آلات پنجره ها می باشد که برخی از تولیدکنندگان از یراق آلات متفرقه و غیر استاندارد استفاده می نمایند که باعث افت کیفیت این محصول می شود.آخرین عاملی که در قیمت پنجره تاثیر اندکی می گذارد عدم استفاده از شیشه های دو جداره استاندارد در پنجره دو جداره upvc می باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *